MY FAVOURITE LIPSTICKS

Konečně jsem se odhodlala a rozhodla jsem se Vám ukázat mé  úplně nejoblíbenější rtěnky, které vlastním. Rozhodla jsem je roztřídit do tří kategorií podle barev : rudé,nude a ostatní (fialové,oranžové,růžové)

RUDÉ

Dermacol 16 h lip color, je tekutá rtěnka. Její vyjímečnost je, že by údajně měla vydržet 16 hodin jako přibitá. Tahle kráska byla mou rtěnkou na všech plesech a všechno jídlo a pití hravě zvládla. Řekla bych, že její životnost rozhodně 16hodin nebude, ale neco meci osmi a deseti ano. Malá nevýhoda je, že se špatně odličuje,ale, když to má vydržet 16hodin, tak to přeci nemůže jít snadno.

Astor 503 ----, tuto rtěnku jsem dostala od mé nejlepší kamarádky k narozeninám. Ohromně moc se mi líbí ta barva, vypadá nevšedně a na rtech na první pohled okamžitě zaujme. Ze začátku jsem se musela naučit s touhle kráskou pracovat, jelikož se hodně špatně nanáší, ale výsledek vždycky stojí za to.


Poslední rudá rtěnka je M.A.C VIVA GLAM I.,  je to rtěnka z kolekce rudých rtěnek od M.A.C, dostala jsem ji asi před dvěma roky od přítele a až po čase jsem zjistila, co mám doma vlastně za klenot. Je to nádherná barva se vším všudy a pokaždé, když jí mám na sobě, tak se mě někdo zeptá (i učitelky), co to je za rtěnku nebo za odstín.

Z leva Astor/M.A.C/Dermacol
Nude


KIKO ----, je asi moje nejpoužívaněkší rtěnka z důvodu, že jí neustále nosím v tašce do školy a kdykoliv si mažu pusu, tak je to právě tahle. Hrozně se mi líbí, jak na rtech vypadá a zároveň je hydratační, takže díky ní nemám vysušenou pusu.


Esteé Lauder ----, je podle mě nejhezčí rtěnka z těchto tří nude. Na rtech mi ji snad už každý pochválil. Má barvu podobnou mým rtům, akorát je o pár odstínu tmavší. Má lesklý fisnih, vypadá velmi nenápadně, ale při celkovém líčení si jí všimnete. Jen mě mrzí, že to je limitka, takže jí asi už nikde neseženu.


Manhattan intense lip balm ---, je rtěnka hodně podobná té od Esteé Lauder. Kupovala jsem jí za asi 3eura v Mnichově a musím říct, že udělala a stále dělá moc parády. Jak se říká, za málo peněz hodně muziky. Díky tomu, že je to vlastně rtěnka v tužce, tak je její nanášení hrozně primitivní a nalíčí se s ní snad každy.

z leva Kiko/Estée Lauder/Manhattan
Ostatní (fialové,oranžové,růžové)

Zoeva --, je rtěnka, která je opět od mé nejlepší kamarádky, ale tuhle krásku jsem tentokrát dostala k Vánocům. Hrozně se mi líbí ta broskvová barva, kterou nosím teda teda hlavně v letních měsících, protože, když sjem víc opálená, tak lépe vynikne. Rtěnka i nádherně voní a každé malovaní s ní je pro mě pohádkou. Akorát si musím někde koupit tužku v podobné barvě, ale líčení bylo 100 %.


N °7 --, rtěnka je značky, která se dá koupit jen ve Velké Británii nebo jen v drogeriích Boots. Stála mě 9 liber, když si to přepočítám do českých, tak přes tři stovky (skoro 400) bych tady u nás za ní určitě nedala, ale kdysi jsem ji hrozně musela mít. Moc se mi líbí její složení a matný finish. Už jsem zkoušela hodně rtěnek podobné barvy (skoro stejnou mám od Sleek) a tahle kraluje nade všemi.


Moje milovaná Chanel -----, je jedna z mých prvních investic do dražší kosmetiky. Koupila jsem si jí na mém výletu do Bruselu na letišti cestou zpět. Myslím, že to byl skvělý nápadt, protože v každém obchodě, kde jsem byla stála 30 až 35euro a na letišti jsem jí pořídila "jen" za 27! Opět je to rtěnka matná a  nádherně se nanáší. Moc se mi líbí také design, která je "cvakací" (zmáčknete a rtěnka se vysune).

 z leva N°7/Zoeva/Chanel

11 komentářů:

 1. Vybrala jsi moc pěkné kousky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Brala bych všechny! Máš ve sbírce super kousky.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásna zbierka :) Osobne však rúže veľmi nenosím. Kika – Blog for smile

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná sbírka, všechny bych ti hned vzala!

  OdpovědětVymazat
 5. Máš strašně krásné rtěnky :)

  OdpovědětVymazat
 6. je to sice pěkné ale na 2 hodiny to nevypadá :D

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Wow! Ta od Zoely je fakt perfektní 😍😍

  OdpovědětVymazat
 9. Wow! Ta od Zoely je fakt perfektní 😍😍

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za tvůj komentář.