BLACK CONVERSE

Před nedávnou dobou mi ze stránky pepper-bota přišly tyhle krásný botičky. Jedny conversky už doma mám (bílé) a já moc chtěla, aby se moje rodinka o jedny rozrostla. Vybírala jsem si mezi černou a modrou barvou a jak si můžete všimnout, tak černá vyhrála. Už teď se můžete těšít na spoustu outfitů. Přijde mi, že conversky jsou u nás stále dražší, minulý rok jsem je viděla za 1790, tento rok ve stejném obchodě za 1890! Co to je?! Na stránkách pepper-bota je prodávají za 1490,- a mají i limitované edice (2016 i WARHOLA 2015)! + dopravu zdarma nad 2000kč Kromě conversek, kterých tato stránka může nabídnout spoustu, zde můžete najít i boty značky Keds, Adidas, Nike, Toms,Vans aj. Vlastníte nějaké conversky? Jestli ano, tak řekněte jakou barvu, a kde jste je koupili, ráda se inspiruji.
2 komentáře:

  1. Ahojky, objevila jsem tě na youtube včera, když jsem onemocněla a moc se mi líbí tvoje tvorba : Pak jsem zjistila, že máš taky blog a ten je taky super, přijde mi že máme podobný styl psaní :) Arteppka

    OdpovědětVymazat
  2. Já vlastním bílé conversky, které jsem vyhrála přes Zoot. Do dalších bych asi nešla, jedny mi zatím stačí, ale teď přemýšlím že si pořídím Nike Airmax Thea, ty vypadají na noze božsky.

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za tvůj komentář.