BRNO

Už ve školním roce jsme se s mou nejlepší kamarádkou bavily o tom, že bychom se společně chtěly podívat do Brna. Přání se nám vyplnilo, navštívily jsme spoustu památek,obchodů a kaváren a moc si to užily. Bohužel já jsem největší milovník Prahy a už se nemůžu dočkat, až tam za pár let začnu studovat, ale i přes to se mi Brno (hlavně jeho střed) moc líbilo. Byli jste někdy v Brně? Co se Vám tam nejvíc líbilo?

UBYTOVÁNÍ
Ubytovány jsme byly v Efi hotelu. V době, když jsme hledaly vhodné ubytování, tak pro nás bylo prioritou, abychom to měly za dobrou cenu a co neblíž centra. Cesta do centra nám trvala něco okolo 5 minut, což bylo naprosto skvělé. Akorát při hledání hotelu jsme zjistily, že se hotel nachází v cikánské čtvrti, takže nám hned bylo jasné z jakého důvodu platíme na centrum tak málo.
DOPRAVA
Celý výlet jsme absolvovaly vlakem. Cenu jízdenek tam a zpět jsme si vypočítaly cca na 750 Kč, ale paní od Českých drah nás upozornila na aktuální jízdenky v akci, díky kterým můžete za 790  Kč cestovat celý týden po Česku a to bez omezení. Díky téhle jízdence jsme se vůbec nebály, že bychom třeba nestihly vlak nebo platily pokutu.
JÍDLO
Na jídlo jsme většinou chodily po různých kavárnách a restauracích. Naše první zastávka byla na snídani a to do vyhlášené kavárny SKOG. Celý interiér je zařízen do skandinávkého stylu. Já si u nich dala levandulovou limonádu a dortík a bylo to naprosto unikátní! Tak skvělou levandulovou liminádu jsem snad ještě nikde neměla. Další kavárnou, kterou jsme navštívily byla kavárna V melounovém cukru. Do kavárny jsme zašly až na večer, takže pro nás zbyla místa venku. Obsluha byla moc milá a cappucino společně s čokoládovo-levandulovým dortíkem taktéž úžasné! + v téhle kavárně Vám přinesou automaticky skleničky a nalévají Vám vodu po celou dobu návštěvy v kavárně. Dále jsme jedly v klasických řetězcích jako je UGOVA salaterie, která je teď nově otevřená na Náměstí Svobody nebo ve Starbucks a Mekáč (snídaně v MCcafé a domů).
kavárna Skog
Večeře v UGU
kavárna V melounovém cukru
starbucks

8 komentářů:

 1. V Brně jsem ještě nikdy nebyla, ale moc se tam chci jednou podívat :) Skvělé fotky! ♥

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Opravdu super fotky! Já to mám do Brma kousek, jsem Moravačka. Ale i tak se tam chci podívat a pobýt na delší dobu.

  OdpovědětVymazat
 3. Hned bych si to jídlo dala. :D krásné fotky. :) v Brně jsem byla jen jednou, ale to bohužel ne po městě atd. :/

  OdpovědětVymazat
 4. v Brne som ešte nebola :) určite by som tam šla :) fotky sú krásne a veľmi sa mi páči tvoj outfit !

  OdpovědětVymazat
 5. Hello!
  I like your pictures! ^^
  So pretty
  Would you like to support each other by follow on GFC and Google+?
  Please Let me know if you follow me and I’ll follow back

  Thank you

  Debi
  http://www.deborabrazil.com.br/

  OdpovědětVymazat
 6. Ja som v Brne ešte nebola, ale z tvojich fotiek ma veľmi zaujalo:)

  Giveaway o balíček produktov v hodnote 100€

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za tvůj komentář.